MÖBLER / Bord / Skrivbord 8124525
nr 812 4525
Skrivbord
sent 1800-tal, längd: 142, djup: 72, höjd: 80
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2013
kl 18:59:53
3/3 14:53:09